Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Konec 19. století, stříbro zlacené, hmotnost 6,32 g btto, ryzost 800/000, kruhové, ryté, osazené dvěma opály, průměr 1,9 cm, opatřeno RU dovozní značkou."